TV filmovi

Izaberite veličinu fonta: A A A

21. Novembar 2011.

SUBOTA 26.11.2011.


Ovo je spisak filmova koji se prikazuju u subotu 26. novembra 2011. godine na TV kanalima u Srbiji. Televizije zadržavaju pravo izmene programa

06.00     1000-Film: "Podizanje Arizone"
06.30     Universal Channel-Film: "Bitka za Los Anđeles"
07.45     HBO-Film: "Ogledalo sa dva lica"
07.50     HRT 1-Film: "Crvena reka"
08.00     1000-Film: "Eksplozivna misija"
08.30     OBN-Film: "Sneguljica"
08.30     Kanal D-Film: "Priče sa đubrišta"
08.30     Prva-Film: "Banket"
08.30     B92-Film: "Letnji detektivi"
09.00     Pink family-Film: "Pogodi ko"
09.25     HBO Comedy-Film: "Priča o igračkama 3"
09.30     Avala-Film: "Empajer rekords"
09.50     Cinemax-Film: "Američki predsednik"
09.50     HBO-Film: "Naopak dan"
10.00     1000-Film: "Uvrnuta nauka"
11.05     HBO Comedy-Film: "Jedi, moli, voli"
11.10     HBO-Film: "Dečko moje devojke"
11.15     Film plus-Film: "Smrtna opasnost"
11.20     HRT 2-Film: "Kad je Hari sreo Seli"
11.40     Cinemax-Film: "Čudo u Krakovu"
12.00     1000-Film: "Čaura: Povratak"
12.00     Sinemanija-Film: "Irski pab"
12.10     B92-Film: "Silverado"
12.30     HBO-Film: "Karlitos i životna šansa"
13.00     Pink family-Film: "Da li je gotovo?"
13.15     Cinemax-Film: "Zemlja igračaka"
13.15     Film plus-Film: "Nešto pozajmljeno, nešto plavo"
13.20     Nova-Film: "Tajni rečnik"
13.20     Universal Channel-Film: "Ženska škola"
13.25     HBO Comedy-Film: "Svaki Džek ima svoju Džil"
14.00     Sinemanija-Film: "Prelepa zemlja"
14.00     1000-Film: "K-9"
14.15     HBO-Film: "Persi Džekson i bogovi Olimpa"
14.15     Vojvodina 2-Film: "U vatri"
14.15     Pink kids-Film: "Mačak sa šeširom"
14.55     Film plus-Film: "Priča Vernona Džonsa"
15.05     Cinemax-Film: "Slomljeni prozori"
15.10     Universal Channel-Film: "Smrtonosni susret"
16.00     Sinemanija-Film: "Oseka"
16.00     1000-Film: "Muza"
16.00     Hepi-Film: "Užička republika"
16.00     Avala-Film: "Braća po materi"
16.10     HBO-Film: "Čuvar moje sestre"
16.35     HBO Comedy-Film: "A-tim"
16.45     Film plus-Film: "Kroz oči ubice"
16.45     Cinemax-Film: "Anđeo na moru"
16.55     RTS 1-Film: "Četiri godišnja doba: Proleće"
17.00     Kanal D-Film: "Priče sa đubrišta"
17.00     Pink family-Film: "Pogodi ko"
17.55     HBO-Film: "Dvoličnost"
18.00     Sinemanija-Film: "Usamljeni heroj"
18.00     1000-Film: "Menhetn"
18.10     Cinemax-Film: "Letnjikovac na zlatnom jezeru"
18.30     Film plus-Film: "Pesma iz srca"
18.30     Atlas-Film: "Diplomata", 1. deo
18.45     HBO Comedy-Film: "Priča o igračkama 3"
19.25     B92-Film: "Partizanska eskadrila"
20.00     Cinemax-Film: "Hua Mulan"
20.00     1000-Film: "Senke i magla"
20.00     Avala-Film: "Begunac"
20.00     Sinemanija-Film: "Potraga za jednookim Džimijem"
20.05     Nova-Film: "Suze Boga Sunca"
20.05     Film plus-Film: "Priča o grupi Def Lepard"
20.05     Vojvodina 1-Film: "A bio je miran čovek"
20.05     HBO-Film: "Poštena igra"
20.25     HBO Comedy-Film: "Gola istina"
21.00     Pink family-Film: "Legenda"
21.00     RTS 1-Film: "Opasan čovek"
21.00     TCM-Film: "The V.I.P.S.""
21.00     Studio B-Film: "Ja ne zaboravljam"
21.00     OBN-Film: "Šangajski vitezovi"
21.00     Universal Channel-Film: "Pasje godine"
21.30     Film plus-Film: "Ukradena srca"
22.00     1000-Film: "Purpurna ruža Kaira"
22.00     Avala-Film: "Uhvatite Šortija"
22.00     Cinemax-Film: "Klub beng beng"
22.00     Sinemanija-Film: "Malena"
22.00     HBO-Film: "Nerođeni"
22.15     Nova-Film: "Čovek iz senke"
22.25     RTS digital-Film: "Soba sa pogledom"
22.25     HRT 1-Film: "Mačeta"
22.30     Vojvodina 1-Film: "Piščevi zločini"
22.50     RTS 1-Film: "Kolakova kutija"
22.55     TCM-Film: "Wild Rovers"
22.55     OBN-Film: "Velika gužva u Bronksu"
23.00     Studio B-Film: "S one strane jezera"
23.00     Film plus-Film: "Do prosjačkog štapa"
23.20     Universal Channel-Film: "Opijena ljubavlju"
23.25     HBO-Film: "Seks i grad 2"
23.30     Prva-Film: "Opravdana sumnja"
23.35     Cinemax-Film: "Ptica"
00.00     Pink-Film: "Dobrodošli u džunglu"
00.00     1000-Erotski filmovi
00.00     Sinemanija-Film: "Studentkinja Keli"
00.05     Nova-Film: "Delta Force One"
00.05     HRT 1-Film: "Osmi putnik"
00.25     Film plus-Film: "Jedno ubistvo"
00.35     OBN-Film: "Šangajski vitezovi"
01.00     Pink family-Film: "Rundaun"
01.00     Avala-Film
01.00     Sinemanija-Film: "Medicinske sestre"
01.05     TCM-Film: "The Liquidator"
01.10     Universal Channel-Film: "Ženska škola"
01.30     Pink-Film: "Izlazak iz senke"
01.45     HBO-Film: "Krug od 8"
02.00     HRT 1-Film: "Osmi putnik 2"
02.00     Nova-Film: "Tihi bes"
02.15     OBN-Film: "Velika gužva u Bronksu"
02.15     Cinemax-Film: "Purpurna kiša"
02.45     TCM-Film: "Tom Thumb"
03.00     Universal Channel-Film: "Cvećarka"
03.30     Pink-Film: "Dobrodošli u džunglu"
04.15     TCM-Film: "For Me And My Gal"
05.00     Pink family-Film: "Legenda"


Komentari: 0 Pogledajte komentare | Pošalji komentar